Wybierz oddział

Bowling charytatywnie po raz VI

9.12.2019

    Wszystko co dobre w Olimpiadach Specjalnych, dzieje się za sprawą wspaniałych ludzi, a jak dzieje się w Rudzie Śląskiej to z wielkim wsparciem i zaangażowaniem pracowników Ośrodka dla Osób Niepełnosprawnych Najświętsze Serce Jezusa. W takiej pozytywnej „Olimpiadowo – Ośrodkowej” atmosferze rodzi się wiele ciekawych inicjatyw, którymi próbujemy zarażać innych. Taką właśnie jest cyklicznie organizowany Charytatywny Turniej Bowlingowy na rzecz zawodników Olimpiad Specjalnych, którego szóstą edycje rozegrano 7 grudnia 2019 r. w kręgielni "Pink Bowling & Club" w Rudzie Śląskiej.
    Nie było niespodzianek w rywalizacji drużynowej po rocznej przerwie, najlepszą drużyną okazała się ekipa CZERNACHOWSKI TEAM Tarnowskie Góry, na drugim stopniu stanęli BI-ART.” Katowice, a trzecie miejsce zajęła drużyna DABEX Ruda Śląska. Pośród pań, najwięcej pinów strąciła Pani Iwona Wiewiór z „BI-ART.” Katowice, zaś najlepszym mężczyzną okazał się Dawid Czernachowski z CZERNACHOWSKI TEAM Tarnowskie Góry.
    Myślę, że wszyscy się ze mną zgodzą, że jak to na zawodach, ktoś tam zawsze wygrywa, ale chyba nie to się w tym przypadku najbardziej liczy. Trzeba umieć zrozumieć potrzeby drugiego człowieka, podzielić się tym co mamy, ale chyba co jeszcze cenniejsze, dostrzec jego ukryte talenty, co w przypadku sportowców z niepełnosprawnością intelektualną jest niebywale istotne. To się znowu WAM UDAŁO!
Z tego miejsca pragniemy jeszcze raz podziękować wszystkim fundatorom – drużynom, które przyjęły zaproszenie na nasz turniej:

PKO Bank Polski,
DABEX Ruda Śląska,
CZERNACHOWSKI TEAM Tarnowskie Góry,
Bank ING CARBO ASECURA S.A. Tychy,
„SIGMA” Mysłowice,
„BI-ART.” Katowice.

Dopingujecie naszych zawodników!
Dziękujemy i zapraszamy na areny Special Olympics.

Przygotował: Dariusz Wosz

SPONSOR GENERALNY

Sponsor strategiczny

SPONSOR GŁÓWNY

Sponsor główny

PARTNERZY OLIMPIAD SPECJALNYCH POLSKA

Partnerzy Olimpiad Specjalnych Polska

INSTYTUCJE WSPIERAJĄCE

Instytucje wspierające - dofinansowanie projektów realizowanych w 2018r.

KOMUNIKACJA MARKETINGOWA I PR

Komunikacja i PR

OGÓLNOPOLSKI PATRONAT MEDIALNY

Ogólnopolski patronat medialny

OGÓLNOPOLSCY PARTNERZY OLIMPIAD SPECJALNYCH POLSKA

Partnerzy i Przyjaciele

Partnerzy regionalni

Instytucje wspierające - dofinansowanie projektów realizowanych w 2018r.

Strona internetowa dofinansowana jest ze środków MSiT.