Wybierz oddział

Zimowy Obóz Sportowy Olimpiad Specjalnych Istebna 2017

20.12.2017
   Zimowy Obóz Sportowy Olimpiad Specjalnych  Istebna 2017 za nami:) - 8.12 - 18.12.2017r. w Ośrodku Rekreacyjno - Wypoczynkowym "Las" w Istebnej.
   Tym razem 35 sportowców z Klubów Olimpiad Specjalnych Oddziału Regionalnego Polska -Śląskie miało okazję przez 11 dni trenować, pod okiem instruktorów sportu i trenerów, swoje ulubione dyscypliny sportowe, a także spróbować zupełnie nowych:)
   Ktoś mógłby powiedzieć, że 11 dni całodniowych treningów nie da się wytrzymać. Jednakże wtajemniczeni wiedzą, że dla naszych sportowców to przysłowiowa bułka z masłem;) Każdego dnia uczyli się lub doskonalili technikę jazdy na nartach zjazdowych, nartach biegowych, biegu ( pod górę) na rakietach śnieżnych. Po takiej aktywności przychodził czas ściągnąć buty narciarskie. aby wskoczyć w buty halowe i trenować pilkę nożną, siatkówkę, koszykówkę lub tenis stołowy. Na hali sportowej najpopularniejsza okazała się piłka nożna ( hmm nie wiedzieć czemu ;) ) dlatego po co czekać na Mistrzostwa Świata 2018 w Rosji skoro samemu można wziąć udzial w MŚ :). I tak właśnie nasi sportowcy zostali piłkarzami Mistrzostw Świata 2017 odbywających się na hali sportowej w Istebnej ;). Oczywiście była również reprezentacji Polski. Jednak dla zwiększenia emocji związanych z MŚ 2018 nie zdradzimy miejsca naszej reprezentacji ;)
   Po takich zmaganiach zbawiennym dla naszych zawodników były pobyty w parku wodnym, gdzie korzystali z jaccuzi, biczów wodnych, saun i groty solnej.
    Dużo by wspominać....:)
P.S. Wśród społeczności lokalnej mieszkańców Istebnej chodzą słuchy, że Olimpiady Specjalne Polska - Śląskie mają nowe perełki w nartach zjazdowych... Oooo będzie się działo na zawodach sportowych... Do zobaczenia :)

 

ZAPRASZAMY DO OBSZERNYCH FOTOGALERII Z OBOZU NA NASZYM PROFILU FACEBOOKOWYM:

części: I, II, III, IV, V, VI, VII, VIII, IX, X, XI


 

 

Przygotował: Arkadiusz Linkiewicz
 

 

ZIMOWY OBÓZ SPORTOWY OLIMPIAD SPECJALNYCH  ISTEBNA 2017 
zorganizowano dzięki wsparciu finansowemu:

MISNISTERSTWA SPORTU I TURYSTYKI


oraz
PFRON (MOPS RUDA ŚLĄSKA)

 

SPONSOR STRATEGICZNY OLIMPIAD SPECJALNYCH POLSKA

Sponsor strategiczny

PARTNERZY OLIMPIAD SPECJALNYCH POLSKA

Sponsorzy Złoci Olimpiad Specjalnych Polska

INSTYTUCJE WSPIERAJĄCE

Instytucje wspierające - dofinansowanie projektów realizowanych w 2018r.

KOMUNIKACJA MARKETINGOWA I PR

Komunikacja i PR

OGÓLNOPOLSKI PATRONAT MEDIALNY

Ogólnopolski patronat medialny

OGÓLNOPOLSCY PARTNERZY OLIMPIAD SPECJALNYCH POLSKA

Partnerzy i Przyjaciele

Partnerzy regionalni

Instytucje wspierające - dofinansowanie projektów realizowanych w 2018r.

Strona internetowa dofinansowana jest ze środków MSiT.