Wybierz oddział

KONFERENCJA OLIMPIAD SPECJALNYCH Katowice 2016

15.10.2016
SERDECZNIE ZAPRASZAMY
.
RODZICÓW OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ INTELEKTUALNĄ,
TRENERÓW, STUDENTÓW oraz WSZYSTKICH zainteresowanych prezentowaną tematyką:

.
.


.
LISTA OSÓB ZGŁOSZONYCH DO UDZIAŁY W KONFERENCJI:  ( do dnia 2.11.2016r.):

.
Marcin Sowula
Maria Wróblewska 
Katarzyna Miśka
Magdalena Dąbrowska-Galas
Jolanta Dąbrowska
Sławomir Smuła
Karolina Jonecko 
Marzena Witasek 
Katarzyna Nieużyła-Dymer 
Patrycja Świerad
Dorota Dziub
Grzegorz Mełech
Tomasz Gniza
Natalia Nocoń
Paweł Rajwa
Izabela Burmer
Karolina Zapart
Rafał Nowak
Justyna Karaś
Irena Hajda
Kinga Achtelik
Katarzyna Stocka
Katarzyna Sitko
Anna Rajska
Bartłomiej Miziński
Małgorzata Kasza
Henryk Gniełka
Anita Kuśmierska 
Magdalena Dąbrowska-Galas
Jolanta Dąbrowska
Mirosław Rupik
Joanna Bogusz 
Bogusława Moczała
Małgorzata Tenerle
Olga Białoch 
Anna Tokarska
Tomasz Macha 
Dorota Gołuzin
Aleksandra Nowak
Agata Skiba
Beata Marzec
Justyna Bugdoł
Wanda Kurpanik
Sylwia Hildebrand
Dagmara Sobieraj
Martyna Franczyk
Dominik Imiolczyk
Justyna Nosal
Katarzyna Szewczyk
Michał Krzysztofik
Maciej Brańka
Katarzyna Buczak
Agata Młoźniak
Monika Pasich
Dorota Brodowska
Anita Dąbkowska
Katarzyna Maciejska
Urszula Pawelec
Ewa Marchwiak
Krystian Bieniek
Sonia Koczy
Magdalena Krauze
Teresa Wilczynska
Aleksandra Wilczyńska 
Justyna Stramska
Magdalena Kępa-Żurek
Katarzyna Wilewska
Ilona Kusidło
Justyna Nosal
Jadwiga Fedorowicz
Adrianna Mazur
Piotr Sieczka
Katarzyna Chudzik 
Klaudia Żurek
Joanna Bemowska
Wioleta Milota
Paula Musiał
Mieczysław Jakubowski
Katarzyna Lorenz-Zdziebło
Katarzyna Konior
Teresa Krajewska 
Beata Zipper-Malina
Matra Nowacka-Chmielewska
Maja Nowacka
Anna Kozka
Maria Nowacka
Weronika Nikiel
Ewelina Walasek 
Henryk Gniełka
Mirek  Polak
Natalia Ficek
Robert  Duklas
Michał Uchyła
Aleksandra Stachurska
Katarzyna Stęchły
Joanna Świderek
Jakub Tomasiuk
Aleksandra Maźniewska
Sebastian Mikołajewski
Emilia Wronecka
Katarzyna Stocka
Katarzyna Sitko
Dorota Brodowska
Anna Rajska
Małogorzata Kasza
Beata Zipper- Malina
Agata Gabryś
Sonia Koczy
Magdalena Krauze
Andrzej Białoch
Ilona Kusidło
Ewa Marchwiak
Katarzyna Zgrzendek
Grażyna Fajkis
Iwona Litaniuk
Agata Młoźniak
Justyna Bugdoł
Wanda Kurpanik
Teresa Krajewska
Grzegorz Formas
Elżbieta  Tyczyńska
Małgorzata Michasiów
Mieczysław Jakubowski
Elżbieta  Baszczok
Aron Baszczok
Jolanta Twardawa
Agnieszka Drozda
Jan Kwiotek
Katarzyna Matelska
Justyna Pieczka
Aneta Szymiczek
Ewelina Juraszek
Małgorzata Lazar
Anna Kirsek
Maria Kwiatkowska
Ewa Jaszczuk
Grazyna Chmielewska
Iwona Szymura
Anna Kilimek
Beata Ślósarczyk
Iwona Kapusta
Agnieszka Mika
Maria Koch
Mariola Bednorz
Przemysław Bednorz
Anna Bednorz
Czeslaw Swoboda
Andrzej Motyka
Dominik Kowalik
Elżbieta Kowalik
Ewa Strączyńska
Frańciszka Wojciechowska
Stanisław Gawron
  Irena Murawska
Irena Składnikiewicz
Barbara Drożdżewska
Ewa Mocko
Renata Jesionek
  Tytko
Hanna Milion
Krzysztof Moskwa
Katarzyna Pierzycka
Iwona Kasza
Anna Kowalska
Danuta Skoneczny
Krystian Bieniek
Teresa Wilczyńska
Aleksandra Wilczyńska
Urszula Pawelec
Katarzyna Maciejska
Jadwiga Federowicz
Ewa Kubica
Justyna Jambor
Grazyna Kwiotek
Sławomir Kwiotek
Paweł Rajwa
Natalia Nocon
Izabela Burmer
Grzegorz Mełech
Tomasz Gniza
Mirosław Rupik
Bogusława Moczała
Teresa Trzcinska
Mirosława Hapeta
Zbigniew Gomola
Adrian Buzga
Mariusz Piotrowski
Barbara Wawrzyniak
Hanna Kołodziejczyk
Marek Gołosz
Lucyna Kopel
Teresa Kostuś
Jerzy Kopel
Aleksandra Rudek
Rudek
Jolanta Mazur
Dporota Kaliszewska
Karolina Mrosek
Natalia Niedbała
Barbara Zaleska
Aleksandra Pilch
Anna Mizera
Romana Rola
Iwona Dorosińska
Pan Dorosiński
Teresa Paradowska
Joanna Bogusz
Bartłomiej Miziński
Mateusz Sielwanowski
Marzena Pawlus
Bożena Szyra 
Andrzej Szyra
Dawid Szyra
Wiktoria Szyra
Sonia Słupik
Dominik Kaczmarek
Katarzyna Porębska
Agata Abba Massa
 
 

 
.

Pliki do pobrania: 

SPONSOR STRATEGICZNY

Sponsor strategiczny

SPONSOR GŁÓWNY

Sponsor główny

PARTNERZY OLIMPIAD SPECJALNYCH POLSKA

Partnerzy Olimpiad Specjalnych Polska

INSTYTUCJE WSPIERAJĄCE

Instytucje wspierające - dofinansowanie projektów realizowanych w 2018r.

KOMUNIKACJA MARKETINGOWA I PR

Komunikacja i PR

OGÓLNOPOLSKI PATRONAT MEDIALNY

Ogólnopolski patronat medialny

OGÓLNOPOLSCY PARTNERZY OLIMPIAD SPECJALNYCH POLSKA

Partnerzy i Przyjaciele

Partnerzy regionalni

Instytucje wspierające - dofinansowanie projektów realizowanych w 2018r.

Strona internetowa dofinansowana jest ze środków MSiT.