Wybierz oddział

XXIV Śląski Dzień Treningowy Programu Aktywności Motorycznej Olimpiad Specjalnych Jastrzębie - Zdrój 2022

31.10.2022

Dnia 26 października 2022 r. na Hali Widowiskowo-Sportowej w Jastrzębiu - Zdroju, po trzyletniej przerwie spowodowanej pandemią, na parkiet wrócił Śląski Dzień Treningowy Programu Aktywności Motorycznej Olimpiad Specjalnych. Gospodarzem XXIV edycji Dnia Treningowego w naszym oddziale był KOS Iniemamocni działający przy SP 23 w Jastrzębiu-Zdroju, który gościł 10 zespołów i 60 zawodników zrzeszonych w Klubach Olimpiad Specjalnych naszego oddziału. Swoją obecnością zaszczycili nas liczni zaproszeni goście, którzy dokonywali uroczystej dekoracji zawodników. Na trybunach zasiedli kibice z jastrzębskich szkół i przedszkoli, którzy wspierali zawodników podczas podejmowanych wyzwań sportowych. W trakcie trwania zawodów uczestnicy i ich opiekunowie mogli miło spędzić czas i odpocząć w Wiosce Olimpiad Specjalnych zorganizowanej przez Stowarzyszenie Projekt Dziesiątka i Fundację JSW.

Zgodnie z ideą zawodów MATP każdy sportowiec tego dnia był zwycięzcą, za swój trud i zaangażowanie w pokonywanie przydzielonych konkurencji otrzymał medal, dyplom i upominek. Każdy z Klubów otrzymał również nagrodę drużynową, która w założeniu ma służyć dalszej działalności terapeutycznej jego podopiecznych.

Klub Olimpiad Specjalnych Iniemamocni dziękuje sponsorom, dzięki którym możliwe było zrealizowanie XXIV MATP, byli nimi:

Samorząd Województwa Śląskiego

oraz Fundacja JSW, Jastrzębski Zakład Wodociągów i Kanalizacji, Piekarnia Jedynka, Sala Zabaw Wesołkowo, Firma Prevac, Firma Izol Plas, Dawid Piszczan Instalacje Piszczan F.H.U, Lepian Custom Paint

Przygotował: KOS INIEMAMOCNI Jastrzębie - Zdrój

SPONSOR GENERALNY

Sponsor strategiczny

SPONSOR GŁÓWNY

Sponsor główny

PARTNERZY OLIMPIAD SPECJALNYCH POLSKA

Partnerzy Olimpiad Specjalnych Polska

INSTYTUCJE WSPIERAJĄCE

Instytucje wspierające - dofinansowanie projektów realizowanych w 2018r.

KOMUNIKACJA MARKETINGOWA I PR

Komunikacja i PR

OGÓLNOPOLSKI PATRONAT MEDIALNY

Ogólnopolski patronat medialny

OGÓLNOPOLSCY PARTNERZY OLIMPIAD SPECJALNYCH POLSKA

Partnerzy i Przyjaciele

Partnerzy regionalni

Instytucje wspierające - dofinansowanie projektów realizowanych w 2018r.

Strona internetowa dofinansowana jest ze środków MSiT.