Wybierz oddział

Letni Obóz Sportowy Olimpiad Specjalnych Istebna 2020 - etap I

21.07.2020

Pierwszy etap za nami. 
   Tegoroczny obóz sportowy, na który od ponad 15 lat wyjeżdżaliśmy do Czaplinka, ze względu na stan epidemii w naszym kraju i szeregiem dodatkowych wytycznych związanych z organizacją tego typu wyjazdów, zamieniliśmy na trzy następujące po sobie obozy sportowe. I tak od 11 do 21 lipca w Ośrodku Wypoczynkowym „Las” w Istebnej, nad poprawą swoich umiejętności, a także powrotem do formy sportowej pracowała grupa 35 zawodników z trzech śląskich klubów („Wigor” Jastrzębie – Zdrój, „Animusz” Racibórz i „Sokoły” Miedary).
    Zajęcia sportowe, zgodnie z wspomnianym wcześniej wytycznymi realizowane były w ramach zawodników z jednego klubu. Plan zajęć był tak poukładany, aby każda z grup w pełni mogła zrealizować swoje cele. I tak regularnie odbywały się wyjazdowe zajęcia z wrotkarstwa (Kompleks Sportowo – Rekreacyjnego na Zaolziu lub tor nartorolkowy „Jonidło” w Wiśle), zajęcia z jazdy konnej, treningi nordic walking pozwalające na poznawanie uroków Beskidu Śląskiego, a także zajęcia sportowe w jakże popularnych dyscyplinach jak piłka nożna czy koszykówka. Każdy z naszych sportowców mógł uczestniczyć we wszystkich tych treningach, ale był tylko jeden warunek, uśmiech na twarzy.

Za tą radość i niezapomniane chwile w imieniu naszych sportowców pragniemy gorąco podziękować wszystkim, którzy wsparli finansowo tegoroczny obóz.

 

Ministerstwo Sportu


 

Miasto Jastrzębie – Zdrój 


Samorząd Województwa Śląskiego 

Przygotował: Dariusz Wosz

 

SPONSOR STRATEGICZNY

Sponsor strategiczny

SPONSOR GŁÓWNY

Sponsor główny

PARTNERZY OLIMPIAD SPECJALNYCH POLSKA

Partnerzy Olimpiad Specjalnych Polska

INSTYTUCJE WSPIERAJĄCE

Instytucje wspierające - dofinansowanie projektów realizowanych w 2018r.

KOMUNIKACJA MARKETINGOWA I PR

Komunikacja i PR

OGÓLNOPOLSKI PATRONAT MEDIALNY

Ogólnopolski patronat medialny

OGÓLNOPOLSCY PARTNERZY OLIMPIAD SPECJALNYCH POLSKA

Partnerzy i Przyjaciele

Partnerzy regionalni

Instytucje wspierające - dofinansowanie projektów realizowanych w 2018r.

Strona internetowa dofinansowana jest ze środków MSiT.