Wybierz oddział

Bowling Ruda Śląska 2018

18.10.2018

    W Olimpiadach Specjalnych nie odnotowuje się rekordów pobijanych przez Naszych sportowców. Jednakże, może choć czasem warto się nieco pochwalić naszymi działaniami organizacyjnymi. 
     Aż 31 klubów, 140 zawodników rywalizowało podczas XXXIII Śląskiego Turnieju Bowlingowego Olimpiad Specjalnych, który po raz kolejny został przeprowadzony na rudzkiej kręgielni „Pink Bowling & Club"w Centrum Handlowym "Plaza". Wyjątkowość tego turnieju to nie tylko liczby, ale przede wszystkim to, iż mieliśmy zaszczyt gościć  sportowców z trzech zaprzyjaźnionych oddziałów regionalnych: Opolskiego, Świętokrzyskiego i Wielkopolskiego – Konin. Tu serdeczne dla Nich podziękowania – kawał drogi był do pokonania, mam nadzieję, że było warto?
Coraz większe zainteresowanie tymi zawodami musi cieszyć, ale jeszcze bardziej podnosi porzeczkę pod względem organizacyjnym. Czy się i tym razem udało? Pytać należy naszych zawodników. Mamy nadzieję, że wywalczone medale, a także pamiątkowe nagrody, będą przypominać im jedynie te pozytywne chwile z tego turnieju, stając się zaczynem do dalszej pracy na cyklicznych zajęciach treningowych, aby jeszcze bardziej poprawiać swoje indywidulne osiągnięcia.
Zapraszając na kolejną edycję tego turnieju, należy serdecznie podziękować Klubowi Olimpiad Specjalnych "Halembianka", który już tradycyjnie we współpracy z Ośrodkiem dla Niepełnosprawnych „Najświętsze Serce Jezusa” w  Rudzie Śląskiej był organizatorem tego turnieju. Nie możemy także zapomnieć o gospodarzach obiektu „Pink Bowling & Club". Na pewno tego dnia nie tylko byli w pracy, włożyli wiele serca i uśmiechu, aby stworzyć miłą i niezapomnianą atmosferę wspólnej integracyjnej zabawy.

 

Szczególne podziękowanie za wsparcie finansowe dla: 

Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych 

Podobny obraz
Miasta Ruda Śląska 

 

Podobny obraz

 

Samorządu Województwa Śląskiego

 

Znalezione obrazy dla zapytania śląskie logo

 

Zapraszamy do relacji z turnieju w aktualnościach TVP3 Katowice ( od 6 min):

 

Przygotował: Dariusz Wosz

 

SPONSOR STRATEGICZNY OLIMPIAD SPECJALNYCH POLSKA

Sponsor strategiczny

PARTNERZY OLIMPIAD SPECJALNYCH POLSKA

Sponsorzy Złoci Olimpiad Specjalnych Polska

INSTYTUCJE WSPIERAJĄCE

Instytucje wspierające - dofinansowanie projektów realizowanych w 2018r.

KOMUNIKACJA MARKETINGOWA I PR

Komunikacja i PR

OGÓLNOPOLSKI PATRONAT MEDIALNY

Ogólnopolski patronat medialny

OGÓLNOPOLSCY PARTNERZY OLIMPIAD SPECJALNYCH POLSKA

Partnerzy i Przyjaciele

Partnerzy regionalni

Instytucje wspierające - dofinansowanie projektów realizowanych w 2018r.

Strona internetowa dofinansowana jest ze środków MSiT.