Wybierz oddział

Zawodniczka Beata Boncol w ALEI GWIAZD!

22.12.2017
Wyróżnienie dla zawodniczki Olimpiad Specjalnych Beaty Boncol
 
    „Człowiek osiąga sukces wtedy, gdy spełniają się wszystkie jego oczekiwania."
     Do grona spełnionych sportowców możemy wpisać Beatę Boncol, zawodniczkę Klubu Olimpiad Specjanych PRYZMAT Tychy. W 2015 roku odniosła ogromny sukces podczas Letnich Światowych Igrzysk Olimpiad Specjalnych w Los Angeles, gdzie dwukrotnie zdobyła złoty medal w bowlingu. W tym roku w grudniu odbyła się uroczystość z udziałem naszej zawodniczki, gdzie została uhonorowana za swoje osiągnięcia. Jej portret możemy zobaczyć w Alei Gwiazd obok tak znanych sportowców tyskich , którzy zapisali najpiękniejsze karty historii w sporcie i są postaciami rozpoznawalnymi w Polsce i na świecie min. Jerzy Dudek czy Mariusz Czerkawski.
    Podczas uroczystości z udziałem Beaty nie zabrakło sportowców, trenerów, opiekunów ze środowiska olimpiad, tyskich klubów sportowych Pryzmat i Motyl i tyskich sportowców. Nasza zawodniczka przyjmowała gratulacje od Igora Śmietańskiego- zastępcy prezydenta Tychów, prof. Andrzeja Myśliwca- prezesa Oddziału Regionalnego Olimpiad Specjalnych, Agnieszki Zięby- medalistki mistrzostw Świata w kick-boxingu, legendy kolarstwa Zygmunta Hanusika, oraz Łukasza Kopczyka wieloletni piłkarz GKS-u Tychy. 
    Dla naszego klubu i zawodników był to dzień pełen wrażeń, wspomnień, wzruszeń a nawet łez szczęścia. Tego dnia padło wiele ciepłych , pięknych słów. Beata była bardzo przejęta, a jednocześnie wzruszona tą piękną podniosła ceremonią. Była gwiazda tego dnia. 
    My życzymy naszej zawodniczce jeszcze wielu pięknych i niezapomnianych chwil podczas zmagań sportowych i zdobywania kolejnych medali.
 

 


 
 

SPONSOR STRATEGICZNY OLIMPIAD SPECJALNYCH POLSKA

Sponsor strategiczny

PARTNERZY OLIMPIAD SPECJALNYCH POLSKA

Sponsorzy Złoci Olimpiad Specjalnych Polska

INSTYTUCJE WSPIERAJĄCE

Instytucje wspierające - dofinansowanie projektów realizowanych w 2018r.

KOMUNIKACJA MARKETINGOWA I PR

Komunikacja i PR

OGÓLNOPOLSKI PATRONAT MEDIALNY

Ogólnopolski patronat medialny

OGÓLNOPOLSCY PARTNERZY OLIMPIAD SPECJALNYCH POLSKA

Partnerzy i Przyjaciele

Partnerzy regionalni

Instytucje wspierające - dofinansowanie projektów realizowanych w 2018r.

Strona internetowa dofinansowana jest ze środków MSiT.